Bayern merr vendimin për Kovac (FOTO LAJM)

Një lajm i fundit sapo ka dalë nga prestigjozia "Bild" e cila bën me dije se Bayern Munich ka shkarkur Niko Kovac, shkruan Albeu.com.

Edhe klubi bavarez ka dalë me njoftim zyrtar në "Twitter".

Ndërkohë dje Bayern u turpërua nga Eintracht Frakfurt duke humbur 5-1 si dhe vendi i 4 në tabelë 4 pikë larg kreut kanë sosur durimin e klubit gjerman.

Një klub si Bayern nuk fal teksa kështu e pësoi dhe Anceloti në nëntor të vitit 2017. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2019, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori