Hesht "San Siro", Barcelona ndëshkon Interin (VIDEO)
Është zhbllokuar supersfida mes Interit dhe Barcelonës në "San Siro".

Katalanasit kanë shënuar me talentin Perez i cili tundi rrjetën lehtësisht brenda zonës. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2019, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori