Fotoja, Alvin Berisha shpëtohet nga ferri sirian (FOTO LAJM)

Alvin Berisha është nxjerrë më në fund nga kampi i Al Holit në Siri.

Pritet që prej ditës së sotme 11 vjeçari të dërgohet drejt familjes në Itali.

Lajmi i lirimit të tij është konfirmuar dhe nga i ati i Alvinit, Afrim Berisha.
Shtuar më 07/11/2019, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori