Tërmet te Reali, blerja e bujshme dëmtohet me Kombëtaren
Një lajm i hidhur vjen për Realin e Madridit, teksa blerja e bujshme e verës Luka Jovic është dëmtuar me Serbinë e cila luajti dje ndaj Portugalisë, shkruan Albeu.com.

Ende nuk dihet se çfarë dëmtimi është dhe në çfarë shkalle është, por ai nuk do të luajë as ndaj Luxenburgut.

Ndërkohë, Luka Jovic u ble me bujë të madhe për 60 milion euro nga Eintracht Frankfurt në muajin qershor. /albeu.com./

Shtuar më 08/09/2019, ora 20:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori