Shaqiri me shokë përmbysin rezultatin ndaj Belgjikës (VIDEO)

Zvicra ka përmbysur rezultatin ndaj Belgjikës në "Swissporarena".

Ai që ka shënuar është përsëri Seferovic në minutën e 44'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori