E kërkoi Juve? Reagon francezi
Sulmuesi i Chelsea, Oliver Giroud, u mendua se ishte afër Juventusit, por sulmuesi francez ka hedhur gjithçka poshtë. Ai ka theksuar se mbetet lojtari i Chelseas dhe është surprizuar kur miqtë e tij i shkruanin për Juventusin.

Giroud ka folur për Telefoot dhe ka treguar të vërtetën për zërat që e lidhin me Juven. “U surprizova kur mora mesazhe nga miqtë e mi që më flisnin për zëra të tillë. Është një çështje shumë e largët.

“Unë jam lojtar i Chelseas. Është gjithmonë mirë kur flitet për klube të tilla që shfaqin interes për mua. Është mirë, por unë mbetem gjithmonë i fokusuar te Chelsea”, – tha ai.

href="kerko.php?fraza=twitter">twitter-tweet">

Giroud on Telefoot: "I was surprised to receive messages from friends this morning telling me about this rumour. That's far from the case; I am a href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/hashtag/CFC?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#CFC player.

He adds:"It's always good to get the attention of these kinds of clubs, it's flattering.But I remain focused on Chelsea" href="href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/FWDHOeBgZ6">href="kerko.php?fraza=https">https://t.co/FWDHOeBgZ6

— Nizaar Kinsella (@NizaarKinsella) href="href="kerko.php?fraza=https">https://href="kerko.php?fraza=twitter">twitter.com/NizaarKinsella/status/1304473072276299779?ref_src=twsrc%5Etfw">September 11, 2020
Shtuar më 11/09/2020, ora 20:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori