E pabesueshme, Ronaldo mërzitet kur shënon Mandzukic (VIDEO)
Ronaldo ka humbur një rast shumë të artë për të shënuar golin e parë më Juventusin, por ai nuk ka arritur që ta dërgojë topin në rrjetë.

Më pas ishte Mandzukic i cili vulosi takimin në 2-0, pas ‘bllofit’ të Ronaldos.

Portugezi ka ngritur duart lart, duke shfaqur mërzinë se përse nuk shënoi dot ai, dhe jo të festonte golin e skuadrës.

Shtuar më 25/08/2018, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori