E pabesueshme, shikoni çfarë bën talenti i Chelsea me topin (VIDEO)
Mason Mount është një nga talentet më të spikatur këtë sezon në Premier League.

Në një video të postuar nga Chelsea në llogarinë zyrtare të Twitter-it, ai ka dërguar dy topa në dy vrima të portës.

21-vjeçari ka treguar me Blutë e Londrës se është një talent i rrallë dhe një nga futbollistët më premtues për futbollin angleze.
Shtuar më 13/02/2020, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori