Tronditet Tirana, vritet me armë zjarri një vajzë
Një vajzë vetëm 13 vjec ka gjetur vdekjen mbëmjen e sotme.

Ngjarja e rëndë ka ndodhu në Babrru, ndërkohë që Panorama shkruan se vajza është qëlluar me armë zjarri në bark.

Policia e komisariatit nr 4 ka shkuar në vendngjarje.

Sakaq, policia njofton:

Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori