E tradhtoi fustani në mes të Italisë, Rita Orës i dalin të brendshmet (FOTO LAJM)

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të eksperimentojë kur bëhet fjalë për veshjet. Dhe Rita Ora ktheu kokën nga kamerat ndërsa mbërriti për shfaqjen e markës “Fendi” në Javën e Modës në Milano në Palazzo della Civiltà Italiana në Romë të mërkurën.

Këngëtarja 29-vjeçare, shfaqi fizikun e saj të pabesueshëm veshur me një xhaketë të zezë, por pësoi një moment të sikletshëm, pak pasi mbërriti në event.

Ritës aksidentalisht i dolën të brendshmet pasi xhaketë sportive që kishte veshur, i zbuloi këngëtares kofshët për shkak të pjesës së hapur në pjesën e pasme.

Xhaketa, e cila kishte një prerje v në pjesën e prapme zbuloi pak edhe nga shpatullat e këngëtares shqiptare.
Shtuar më 24/09/2020, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori