Edhe finalaja e madhe pa tifozë?
Jo vetëm Champions League dhe Europa League, në Spanjë emergjenca e koronavirusit rrezikon që të ketë pasoja edhe në finalen e Copa del Rey, pra Kupa e Mbretit.

Sonia Perez, këshilltare e Turizmit, Tregtisë dhe Konsumit të pushtetit bask, ka hapur mundësinë që finalja në program më 18 prill të zhvillohet më dyermbyllura: "Gjithçka është e mundur, situata e Koronavirusit po përhapet shumë shpejt dhe skenarët ndryshojnë vazhdimisht. Të shohim!".
Shtuar më 09/03/2020, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori