"Edhe Marsianët të vijnë, e dallojnë që VAR-i është i Madridit", Laporte ironizon Real Madridin
Ky muaj do të vendosë edhe fatin e presidencës së Barcelonës, teksa kryesia do i drejtohet zgjedhjeve më datë 24. Joan Laporta ka shpallur kandidaturën e tij për karriken e presidentit të klubit katalanas, në të cilën ka qendruar i ulur edhe më parë, dukr i dhuruar skudrës një sërë trofesh.

Laporta ka dhënë së fundmi një intervistë për mediat spanjolle, ku nuk ka kursyer ironitë për Realin e Madridit, që akuzohen për favorizim nga VAR-i.

"A jam nga ata që mendojnë se VAR shkon me Madridin? Keni të drejtë. Nëse një Marsian zbret në tokë dhe sheh VAR-in, ai do të thoshte shpejt se është nga Madridi", ka thënë Joan Laporta./
Shtuar më 02/01/2021, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori