Ergys Kaçe shënon gol për Panathinaikosin (VIDEO)
Ergys Kace futbollisti i kombëtares shqiptare sapo ka shënuar gol në kampionatin grek, teksa po luhet sfida mes Ofi Crete dhe Panathinaikosit, shkruan Albeu.com.

Kace ka shënuar në minutën e 36 të sfidës dukë barazuar përkohësisht shifrat por Ofi Crete ka shënuar golin e dytë duke e bërë të pa vlefshëm golin e shqiptarit.

Ky ishte goli i tij i dytë për 25 vjecarin, teksa deri më tani ai është aktivizuar me klubin nga Athina në 17 ndeshje si titullar. /albeu.com/

Shtuar më 09/12/2018, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori