EUROPA LEAGUE/ Inter - Leverkusen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen InterBayer Leverkusen.

Inter dhe Bayer Leverkusen luajnë përballë njëra tjetrës, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Evropës.

Skuadra që kalon tutje do të përcaktohet në këtë ndeshje, meqë versioni i ri nuk sheh ndeshje kthimi.

Ndeshja do të luhet në Koln, me fillim nga ora 21:00.

Shtuar më 10/08/2020, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori