EUROPA LEAGUE/ Kompletohen çiftet për fazën çerek-finale
anë kompletuar tashmë të gjitha tetë skuadrat çerekfinaliste për Ligën e Evropës.

Basel dhe Wolverhampton Wanderers janë dy skuadrat e fundit që kanë prerë biletën për çerekfinalen e Ligës së Evropës.

Skuadrat tjera që do të luajnë në këtë fazë janë Inter, Manchester United, Sevilla, Shakhtar Donetsk, Bayer Leverkusen e Copenhagen.

Vëmendje diçka më të madhe pritet të tërheqin duelet mes Inter dhe Leverkusen, por edhe ai Wolves – Sevilla.

Ndeshjet çerek-finale:

Inter vs. Leverkusen

Man Utd vs. Copenhagen

Shakhtar vs. Basel

Wolves vs. Sevilla
Shtuar më 06/08/2020, ora 23:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori