Europa League: Rezultatet dhe golat e të gjitha ndeshjeve (VIDEO)
Europa League
Kanë përfunduar ndeshjet në 12 grupet e UEFA Europa League. Në ndeshjen kryesore të xhiros së dytë të Europa League, Manchester City dhe Juventusi kanë ndarë pikët duke barazuar 1:1, ndeshje e cila u zhvillua në Stadiumin e Qytetit të Mançesterit.Rezultatet


Grupi A
Lech 2 : 0 Salzburg
Manchester City 1 : 1 Juventus
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/Lk0hiGv4vHgklEqZfcFe/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>Grupi B
Rosenborg 2 : 1 Aris
Atletico Madrid 1 : 1 Bayer


Grupi C
Gent 1 : 1 Lille
Sporting 5 : 0 Levski
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/VVlMYgC5ray0z9c6BLEe/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>Grupi D
PAOK 1 : 0 Dinamo Zagreb
Villarreal 2 : 1 Club Brugge


Grupi E
BATE 4 : 1 AZ
Sherif 2 : 0 Dynamo K.


Grupi F
CSKA 3 : 0 Sparta Praha
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/KevKfGPzLuqewe4qcBSb/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>

Palermo 1 : 0 LausanneGrupi G
Hajduk Split 1 : 0 Anderlecht
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/z3zKzzEKrsDimZFKPUsL/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>

Zenit 4 : 2 AEK
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/oyYzvFru2fbHoh1YnHEN/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>


Grupi H
OB Odense 1 : 2 Stuttgart
Young Boys 2 : 0 Getafe
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/kP3WWiDhC8cl3wqTfB4t/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>Grupi I
Sampdoria 1 : 0 Debrecen
Metallist 0 : 2 PSVGrupi J
Paris Saint Germain 2 : 0 Karpaty
Borussia D. 0 : 1 Sevilla
<embed src="http://rd3.videos.sapo.pt/play?file=http://rd3.videos.sapo.pt/4rJnfIrrprcQdWOayBNQ/mov/1" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" width="480" height="400">embed>Grupi K
Steaua 3 : 3 Napoli
Utrecht 0 : 0 Liverpool


Grupi L
Rapid 1 : 2 Besiktas
CSKA Sofia 0 : 1 Porto

Shtuar më 30/09/2010, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori