EUROPA LEAGUE/ Wolves – Sevilla, formacionet zyrtare

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes WolvesSevilla.

Wolves dhe Sevilla janë duke e kërkuar gjysmëfinalen e Ligës së Evropës, dhe sonte do të vihen përballë njëra-tjetrës në ‘Schauinsland-Reisen-Arena’ në Duisburg të Gjermanisë.

Fituesi i kësaj sfide do të takohet me Manchester Unitedin në gjysmëfinale.
Shtuar më 11/08/2020, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori