FA Cup, rezultatet dhe golat (VIDEO)
FA Cup
Manchester United ka arritur të shënojë fitore në takimin ndaj Southamptonit të zhvilluar në St. Mary's Stadium, e vlefshme për Kupën FA, duke shënuar fitore prej 2-1.

Me këtë fitore, United kualifikohet në raundin e pestë të FA Cup.


Ja rezultate e ndeshjeve tjera të zhvilluara sot:


Everton 1 : 1 Chelsea
Swansea 1 : 2 Leyton Orient
Aston Villa 3 : 1 Blackburn
Watford 0 : 1 Brighton
Bolton 0 : 0 Wigan
Burnley 3 : 1 Burton Albion
Birmingham 3 : 2 Coventry
Stevenage 1 : 2 Reading
Sheffield Wed 4 : 1 Hereford
Torquay 0 : 1 Crawley Town
Southampton 1 : 2 Manchester United
Golat:


Southampton 1 - 2 Manchester United
name="movie" value="http://video.rutube.ru/0f3ab2db47377bc0d07d0bc6ac0ce5a4">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">name="flashVars" value="uid=3835354">video.rutube.ru/0f3ab2db47377bc0d07d0bc6ac0ce5a4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="470" height="353" allowFullScreen="true" flashVars="uid=3835354">


Everton 1 : 1 Chelsea
name="movie" value="http://video.rutube.ru/9e4ee08ac07499bee30808d9416ee8af">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">name="flashVars" value="uid=4180855">video.rutube.ru/9e4ee08ac07499bee30808d9416ee8af" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="470" height="353" allowFullScreen="true" flashVars="uid=4180855">


Aston Villa 3 : 1 Blackburn
name="movie" value="http://video.rutube.ru/f167af7b4a0e0f22e1e748a16ce9b7d1">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">name="flashVars" value="uid=4180855">video.rutube.ru/f167af7b4a0e0f22e1e748a16ce9b7d1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="470" height="353" allowFullScreen="true" flashVars="uid=4180855">
Shtuar më 29/01/2011, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori