Fakt shokues, Shqipëri-Izrael ishte e trukuar? Ja provat ...(FOTO)

Dalin dyshimet e para që sfida mes Shqipërisë dhe Izraelit ka qenë e trukuar. Humbja 0-2 nga kombëtarja jonë ishte parashikuar në rrjetin social "faceboook" nga një faqe që reklamon për shitje ndeshjesh.

Në postimin e bërë 20 orë më parë, konkretishtorën 19:20 ishte parashikuar rezultati final 0-3 për Izraelin. Rezultati është publikuar vetëm dy orë para ndeshjes dhe lë vend shumë për diskutime./albeu.com/
Shtuar më 13/11/2016, ora 15:46
Luti shabani
e Dielë 13 Nëntor 2016, Ora 19:21
Po e pati shitur albitri se çunat tan lozën me shpirt dhe me 9të lojtar
Eri
e Dielë 13 Nëntor 2016, Ora 19:43
O Luti ti mund te nxitosh pa fund por edhe mund te deshtosh qellimisht pa fund.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori