Identifikohen dy nga grabitësit e miliona eurove në aeroportin e Rinasit
Fantastike, Hollanda barazon rezultatin përballë Gjermanisë (VIDEO)
Hollanda po bën një pjesë të dytë shumë ndryshe nga e para.

Fillimisht ishte De Light që ngushtoi rezultatin sapo filloi pjesa e dytë.

Tashmë është Depay ai që shënon golin e barazimit për 2-2 në minutën e 63.

Gjermania duket e shokuar dhe nuk dihet nesë do të arrijë të gjejë forca, të paktën për mos pësuar gol tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2019, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori