FANTASTIKE/ Shqipëria shënon golin e tretë përballë Moldavisë (VIDEO)
Shqiperia po regjistron një rezultat fantastik përballë Moldavisë.

Pas golave të Cikalleshit dhe Bares është radha e debutuesit të ardhur nga Superliga, Lorenc Trashit të dërgojë topin në rrjetë në minutën e 40'.
Shtuar më 14/10/2019, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori