Fellain futet ndaj Realit për të shkrepur foton e vitit, fillojnë talljet ndaj tij (FOTO LAJM)

Fellain në mbrëmjen e kaluar u bë protagonist i një goditje të topit në fityrë. Imazhi i kapur me Sloë Motion ka krijuar dhjetra skenare humori.

Correo dello sport ka publikur disa prej tyre, të cilat i ka parë dhe vetë Fellaini i cili ka falenderuar tifozët që i kanë bërë.

Albeu.com ua përcjell ato imazhe.
Shtuar më 09/08/2017, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori