FIFA publikon renditjen e re për muajin maj (FOTO LAJM)

Ashtu siç e kishim paralajmëruar FIFA sapo ka publikuar renditjen më të re për muajin maj, teksa nuk ka pasur asnjë ndryshim sa i përket pozicionit të Kombëtares sonë.

Për shkak të mos zhvillimit të sfidave miqësore në këtë muaj nuk ka pasur asnjë ndryshim në pozicion për asnjë Kombëtare, raporton Albeu.

Kujtojmë se para "Euro 2016" Kuqezinjtë tanë do të zhvillojnë 3 miqësore ndaj Katarit, Ukrainës dhe Kanadasë. /albeu.com/
Shtuar më 05/05/2016, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori