Fiorentina mposht Realin (VIDEO)
Real Madrid dhe Fiorentina kanë zhvilluar një miqësore dhe fitues kanë dalë italianët.

Reali do të kalonte në avantazh që në minutën e 4 me Cristiano Ronaldon, por Mario Gomez do barazonte shifrat në të 26.

Golin e fitores për Fioren e shënoi Marco Alonso në minutën e 69. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2014, ora 22:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori