Fiton Atletiko, rrezikon Realin (VIDEO)
Atletiko Madrid ka arritur të mposhtë më rezultatin 2:0 skuadrën e Real Societadit.

Madrilienët triumfuan në sfidën e zhvilluar në Vicente Calderon me golat e Mikel Gonzalez (ag 3’) dhe Antoine Griezmann (10’).

Me një ndeshje më shumë të zhvilluar, Atletiko tanimë ka 65 pikë dhe ndodhet në vendin e tretë të La Liga-s, me dy piukë më pak se Reali i Madridit, i cili ndodhet në vendin e dytë./albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 22:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori