FITUAM! Balaj gol fantastik (VIDEO)
Pëlqej
Shqipëria ka arritur të marrë një fitore historike përballë Portugalisë në Aveiro me rezultatin 0-1. Golin e vetëm të takimit e shënoi Bekim Balaj në minutën e 52.

Sulmuesi u asistua nga Odise Roshi, dhe kthesa e shkodranit ishte fantastike.

Portugalia e kërkoi shumë golin duke goditur edhe shtyllën, por kuqezinjtë ishin të pathyeshëm.

Momentalisht jemi në vend të parë me pikë të barabarta me Danimarkën (3).

Armenia dhe Portugalia kanë nga 0 pikë.

Serbia ishte pushim.

Ndeshjet e ardhshme i kemi me 11 tetor, presim Danimarkën dhe me 14 tetor luajmë në Serbi. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 22:33
Tetovari
e Hënë 8 Shtator 2014, Ora 17:34
Urime- Nje fitore qe na gezoi shume. suksese ne ndeshjet tjera.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori