Flamuri shqiptar valëvitet në Andaluzi

Një flamur shqiptar është parë të valëvitet në sfidën e zhvilluar mes Sevillës dhe M’gladbach.

Është bërë traditë tashmë që të shohim flamuj shqiptar nëpër stadiumet e kampionateve evropiane.

Një i tillë është parë edhe sonte në sfidën e zhvilluar ndërmjet Sevillas dhe Borussia Monchengladbachut.

Për skuadrën gjermane po luan edhe Granit Xhaka./albeu.com/
Shtuar më 19/02/2015, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori