Formacionet, Panucci me surpriza ndaj Maqedonisë (FOTO LAJM)

Kombëtarja e Maqedonisë dhe Kombëtarja e Shqipërisë kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Ndeshja ndërmjet këtyre dy Kombëtareve do të zhvillohet nga ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 19:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori