Formacionet zyrtare, Barcelona-Atletico Madrid
Java e 33-të e La Ligas rezervon një sfidë vendimtare për titullin kampion.

Përballë Atletico Madrid, Barcelonës nuk i lejohet të bëjë asnjë gabim.

Blaugranët janë dy pikë pas Real Madrid në renditjen e kampionatit spanjoll dhe nga kjo sfidë duhet të dalin me tri pikë.

Ndeshja fillon në orën 22:00

Formacionet zyrtare:

Barcelonës: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Vidal, Puig; Messi, Suárez.

Atletico Madrid: Oblak; Arias, Gimenez, Felipe, Lodi; Llorente, Thomas, Saul, Carrasco; Correa, Costa.
Shtuar më 30/06/2020, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori