Formacionet zyrtare: Espaynol-Real Madrid, Los Blancos për të kapur kreun
Reali do të luajë në 22:00 në transfertën e vështirë ndaj Espanyol ku vendasit duan pikë për mbijetesë.

Los Blancos nuk ju lejohet hap fals ku do të kërkojnë vetëm fitoren për të marrë kreun të vetëm.

Formacionet zyrtare:

Espanyol: Diego Lopez; Victor Gomez, Bernardo, Cabrera, Didac. Embarba, David Lopez, Marc Roca, Darder; Ëu Lei, Raul de Tomas.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Valverde, Casemiro, Kroos, Isco; Hazard, dhe Benzema.
Shtuar më 28/06/2020, ora 21:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori