Formacionet zyrtare, Inter-Fiorentina
Inter zbret në fushë për herë të parë këtë sezon në Serie A.

Sot në orën 20:45 zikaltrit do të presin në “San Siro” Fiorentinën dhe do të tentojnë të marrin pikët e para për ta nisur mbarë sezonin në Itali.

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Bastoni, Kolarov; Young, Barella, Brozovic, Perisic; Eriksen; R Lukaku, Lautaro Martinez.

Fiorentina: Dragowski; Milenkovic, Ceccherini, Caceres; Chiesa, Amrabat, Castrovilli, Bonaventura, Biraghi; Kouame, Ribery.

Shtuar më 26/09/2020, ora 20:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori