Formacionet zyrtare, Inter-Juve
N orën 20:45 n San Siro luhet derbi i Serie A mes Interit dhe Juventusit.

Të dyja ekipet luftojnë për titullin.

Formacionet zyrtare:

Inter: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Hakimi, Barella, Brozovic, Vidal, Young; R Lukaku, Lautaro Martinez.

Juventus: Szczesny; Danilo, Bonucci, Chiellini; Chiesa, Rabiot, Bentancur, Ramsey, Frabotta; Morata, Ronaldo.
Shtuar më 17/01/2021, ora 19:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori