Formacionet zyrtare Juve Roma, Sarri befason me CR7
Formacionet zyrtare Juve-Roma, Sarri befason me CR7

Juventus do të luajë pas pak në 20:45 ndaj Romës për Kupën e Italisë.

Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren për të prerë biletën për në gjysmëfinale.

Ndërkohë Sarri ka befasuar me formacionin teksa ka lënë në stol Dybalan ndërsa dhe CR7 ka menduar ta nisë titulluar.

Formacionet zyrtare:
Shtuar më 22/01/2020, ora 19:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori