Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli
Juventusi do të përballet me Napolin për finalen e Superkupës së Italisë, që zhvillohet në "Mapei Stadium".

Torinezët do jenë me disa mungesa të mëdha shkaku i rasteve pozitive me COVID-19, por edhe i dëmtimeve.

Dyshja shqiptare, Elseid Hysaj dhe kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani do e nisin nga stoli këtë supersfidë.

Formacionet zyrtare:

Napoli: Ospina, Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui, Demme, Bakayoko, Lozano, Zielinski, Insigne, Petagna.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Bonucci, Chiellini, Danilo; McKennie, Bentancur, Arthur; Kulusevski, Ronaldo, Chiesa.
Shtuar më 20/01/2021, ora 20:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori