Formacionet Zyrtare: Juventusi gati për “Remontada”
Juventusi vjen në këtë ndeshje pas humbjes 0-2 në Wanda Metropolitano.

Misioni duket mjaft i vështirë për zonjën e vjetër në Alliaz Stadium edhe pse do të ketë mbeshtetjen e më shumë se 41 mijë tifozëve.

Allegri vjen me disa ndryshime nga ndeshje e parë ku në mbrojtje do të jenë Cancelo, Spinazzola në mesfushë Can dhe në sulm Bernardeschi.

Formacionet zyrtare:

Juventus XI: Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Can, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi, Mandzukic; Ronaldo.

Atletico Madridit XI: Oblak; Arias, Gimenez, Godin, Juanfran; Koke, Rodrigo, Saul, Lemar; Griezmann; Morata. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2019, ora 20:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori