Formacionet zyrtare, Liverpool-Arsenal
Në orën 21:00 do të luhet supersfida Liverpool-Arsenal.

Të dy trajnerët si Klopp dhe Arteta i kanë besuar lojës sulmuese me skemën 4-3-3.

Formacionet zyrtare:

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Keita, Fabinho, Wijnaldum; Salah, Firmino, Sadio Mané.

Arsenal: Leno; Holding, David Luiz, Tierney; Bellerín, Elneny, Xhaka, Maitland-Niles; Willian, Lacazette, Aubameyang.
Shtuar më 28/09/2020, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori