Formacionet zyrtare: Milani për të mbajtur zonën Champions, Parma pengesa e radhës (FOTO LAJM)

Milani lufton këtë sezon për Champions League dhe ndoshta ky është viti i duhur për ta.

Kuqezinjtë mbajnë vendin e 4 me 55 pikë por gara është mjaft e fortë ku pas Milanit rënditen Roma dhe Atalanta të cilan kanë respektivisht nga 54 dhe 53 pikë.

Por për të mbajtur zonën Champions, skuadra e Gattusoso duhet më parë të fitojë pas pak në transfertë ndaj Parmës. /albeu.com/Shtuar më 20/04/2019, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori