Formacioni, Panucci nuk i heq asnjë "presje" De Biassit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Janë bërë zyrtare formacionet e përballjes Shqipëri – Lihtenshtejn.

Trajneri Cristian Panucci, sot nis aventurë kuqezi dhe skuadra që drejton ai do të takohet me Lihtenshtejnin.

Takimi fillon nga me fillim nga ora 18:00 në Elbasan Arena, por trajnerët e të dy kombëtareve kanë zbuluar tashmë formacionet titulluare.

Kjo ndeshje është debutuese për trajnerin e ri të Shqipërisë, Christian Panucci, i cili erdhi si zëvendësim i Gianni De Biasit. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori