Formacionet zyrtare : PSG – Manchester United
Paris Saint Germaini e pret Manchester Unitedin në Parkun e Princave për ndeshjen e kthimit në 1/8 e finales në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan Albeu.com

Ndeshja e parë në Old Trafford ka përfunduar me rezultat 2-0 me golat nga Presnel Kimpembe dhe Kylian Mbappe.

Djajtë e Kuq kanë shumë lojtarë të lënduar, kështu trajneri Ole Gunnar Solskjaer ishte i detyruar të bëjë disa ndryshime në formacionin startues.

PSG XI: Buffon; Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat; Verratti, Marquinhos; Dani Alves, Draxler, Di María; Mbappe.

Manchester United XI: De Gea; Young, Lindelöf, Smalling, Bailly, Shaw; Andreas Pereira, Fred, McTominay; Lukaku, Rashford./albeu.com/
Shtuar më 06/03/2019, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori