Formacionet zyrtare të Shqipëri-Armeni
Shqipëria dhe Armenia kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen eleminatore të Euro 2016 që nis pas pak minutash.

Për Shqipërinë starton edhe Mavraj që ishte në dyshim. /albeu.com/

Ja formacionet:

Shqipëria: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli, Kukeli Xhaka, Abrashi, Memushaj, Roshi, Balaj


Armenia: Berezovskiy, Hambardzumyan, Arzumanjan, Andonyan, Harutyunyan, Yedigaryan, Manucarjan, Mkhitaryan, Pizzelli, Ghazaryan, Movsisyan

Gjyqtarë: David Borbalan (SPA) Arbitër anësorë: Raul Kabanjero (SPA) Roberto Diaz Perez (SPA) Arbitër i katërt: Horge Prieto (SPA) Arbitrat pas portave: Karlos Gomez (SPA) Pedro Montero (SPA

Shtuar më 29/03/2015, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori