Formacionet zyrtare të supersfidës Atl Madrid-Liverpool
Atletico Madridi dhe Liverpooli zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Si Simeone dhe Klopp kanë hedhur në fushë formacionet më të mira te mundshme.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Vrsaljko, Felipe, Savic, Lodi, Saul, Thomas Partey, Koke, Lemar, Morata, Correa.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mane.

Shtuar më 18/02/2020, ora 20:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori