Formacionet zyrtare të supersfidës Inter-BarcelonaInteri i Antonio Contes po kalon nëpër formë fenomenale në Itali, i duhet me patjetër të fitojë përballë një skuadre si Barcelona për ta siguruar fazën tjetër të LigësKampionëve.

Barazim apo humbje sonte, dhe fitore e Dortmundit ndaj Slavia Pragës, do të thoshte eliminim për zikaltërit.

Formacioent zyrtare:
Shtuar më 10/12/2019, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori