Formacioni i javës në Europë, dominon Italia (FOTO LAJM)

Serie A 5 lojtarë...

Bardi, Portier, Chievo Nota: 10.0
Pëlqej
Serie A është liga domunuese në formacionin e javës e sjell nga Albeu.com me 5 lojtarë, prapa saj vjen Premier League me 4 lojtarë.

La liga dhe Bundesliga kanë vetëm nga një lojtarë.

Lojtari më i mirë në europë për këtë javë zgjidhe Diego Costa, lini komentet tuaj në lidhje me formacionin. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2014, ora 17:04
Arbeni
e Hënë 15 Shtator 2014, Ora 18:39
Po Messin, Neymar ku jane
krenar kanxha
e Hënë 15 Shtator 2014, Ora 20:08
mesi pse cfar ka ber mesi me neymar
Brikiki
e Hënë 15 Shtator 2014, Ora 20:47
Nese messi edhe neymar nuk ka be kurgjo per mu kon ne 11 e javes ateher ti kuke kejt budall ..
eeeeee
e Hënë 15 Shtator 2014, Ora 22:20
mesi se ka tok babe vendin ne top 11 duhet ta merotoj
eeeeee
e Hënë 15 Shtator 2014, Ora 22:32
mesi se ka tok babe vendin ne top 11 duhet ta merotoj
Bardhi Inter
e Martë 16 Shtator 2014, Ora 12:35
Forza Inter. Skuadra e javes dhe e vitit. AMALA !!!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori