Formacioni i javës në Premier League (FOTO)

Speroni, Crystal Palace
Nota: 8.2
Pëlqej
Premier League
Duke filluar nga kjo javë Albeu.com do të publikojë formacionet më të mira (sipas nesh) në 5 ligat kryesore.

Formacioni i mësipërm është formacioni i Premier Leagues, ku kemi një dominim të lojtarëve të Unitedid plot 4 të tillë, Ku ndiqet nga Crystal Palace me 2, Chelsea me 2, Arsenali me 2 dhe Southampton me 1 lojtarë.


Lojtari i javës në Premier League është Diego Costa. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori