Formacioni i javës në Serie A (FOTO)

Bardi, Chievo

Nota: 10
Pëlqej
Interi ishte kryefjala e kësaj jave në Serie A, pas mposhti Sassuolon me rezultatin 7-0, gjithashtu edhe Milan me Lazion e Berishës zhvilluan ndeshje të mira.

Në formacionin e javës këmi një dominim të zikaltërve me 5 lojtarë. e ndjekur nga Milan dhe Lazzio me nga 2.

Në portë është i magjishmi Bardi, ku fal pritjeve të tij plot 11, Chievo mposhti Napolin.

Në formacion ka vend edhe për Marchision e Juves. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori