Foto nga rrahja e serbëve në stadium (FOTO LAJM)

Në derbin e kryeqytetit serb midis Partizanit të Beogradit dhe Crvena Zvezdas ka patur një përleshje tejet të ashpër mes tifozërive.

Tifozët janë zënë aq keq, sa kanë thyer karriget dhe kanë përfshirë në sherr edhe fëmijë.

Policia serbe nuk mundi ta ndalte përleshjen dhe duhej ndërhyrja e xhandarmërisë për të qetësuar sado pak situatën.

Këto janë disa nga momentet e rrahjes së serbëve mes vetes, ku nuk ka munguar edhe gjaku. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2015, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori