Foto pikëlluese/ Arkivolet me trupat e pajetë të futbollistëve brazilianë (FOTO LAJM)

Këta janë arkivolet me trupat e pajetë të futbollistëve brazilianë, të cilët humbën jetën gjatë aksidentit ajror në Kolumbi.

Trupat e lojtarëve të Chapecoense janë identifikuar dhe po përgatiten për tu transportuar nga një avion ushtarak në shtëpinë e tyre.

Qivurët pritet të mbërrijnë në Chapeco mesditën e së premtes për tu dërguar më pas në stadiumin e klubit ku do të jetë i pranishëm dhe Presidenti Michel Temer.

Bashkë deri në fund.../Albeu.com

Shtuar më 01/12/2016, ora 20:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori