Franca përmbys Gjermaninë (VIDEO)
Franca ka përmbusur Gjermaninë në "Stade de France".

Është përsëri ylli i Atletico Madridit, Antoine Griezmannshënon në minutën e 80' nga pika e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 85'. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori