Frankfurt befason Interin (VIDEO)
Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza.

Jovic dëshmon edhe njëher psë është nga sulmuesit më të kërkuar të momentit.

Mbrojtësi De Vrij u tregua i pavëmedshëm teksa Jovic i vjedh topin dhe shënon me mjaft gjakftohtësi në minutën e 5’.

Interit tashmë i duhen 2 gola për të arritur kualifikimin. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2019, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori