“Gazzetta”/ 10 arsye pse Ronaldo është më i mirë se Messi (FOTO)

2. I përdor të dyja këmbët dhe ka një goditje të shkëlqyer me kokë
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
“La Gazzetta dello Sport” ka publikuar një video në faqen e internetit, ku zbulon 10 arsyet pse Cristiano Ronaldo është më i mirë se Messi.

Gjithsesi, gazeta italiane nënvizon se kjo është situata aktuale, që mund të ndryshojë shumë shpejt nga magjitë e Messit.
Shtuar më 11/01/2017, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori